Jak stosować Hairgen Spray – oto kilka prostych wskazówek

Łysienie to specyficzne schorzenie, w którym nie wszystko zależy od skóry i wytworów naskórka. Wręcz przeciwnie – bardzo często zdarza się, że za ów proces odpowiedzialne są inne czynniki, które niekoniecznie mają związek z dermatologią. Hairgen Spray to produkt, który – podobnie jak wiele innych szamponów – jest klasyczną odżywką. I właśnie dlatego można go stosować tylko wtedy, gdy problem z łysieniem umiejscowiony jest po stronie skóry i samych włosów.

Efektywność działania = prawidłowość stosowania

Mimo to warto pamiętać, że skuteczność szamponu zależy w głównej mierze od tego, w jaki sposób jest on nakładany na zmienioną chorobowo skórę głowy. Stosując produkt Hairgen Spray, warto zwrócić uwagę na to, by stosować go w sposób punktowy.

W związku z tym, że preparat ten ma formę sprayu, można go z łatwością stosować z bliskiej odległości. Eksperci zalecają, by stosować go głównie w początkowej fazie łysienia, gdy zmiany na skórze są stosunkowo niewielkie.

Trzeba dać sobie czas…

Należy przy tym pamiętać, że stosowanie szamponu Hairgen Spray jest – jak w przypadku wielu innych, dermatologicznych suplementów – bardzo wydłużone. Pierwsze efekty jego punktowego nakładania będzie można zauważyć dopiero po mniej więcej 2 – 3 tygodniach regularnego, bo codziennego stosowania.

Ważnym symptomem poprawy będzie zatrzymanie łysienia. Przy odrobinie szczęścia, w miejscu dotkniętym zmianami będzie można (już po 6 – 8 tygodniach) zauważyć pierwsze włoski.

Odpowiednie stosowanie szamponu Hairgen Spray https://www.aptekagalen.pl/hairgen-spray-hamujacy-wypadanie-wlosow-125ml to klucz do jego skuteczności. W przypadku niepowodzenia tej „terapii”, konieczne będzie zgłoszenie się do lekarza.