Profesjonalne kosmetyki do włosów

Poszukując sprawdzonych produktów do pielęgnacji włosów, warto zapytać o nie w dobrym salonie fryzjerskim. Profesjonaliści mają dostęp do produktów marek, których nie dostaniemy w drogerii, oferujących często bardziej specjalistyczne kosmetyki, odpowiadające wszystkim potrzebom naszych włosów. Jedną z marek profesjonalnych kosmetyków do włosów jest Montibello, obecna na polskim rynku od dziesięciu lat.

Specjalistyczne produkty do salonów

Część produktów Montibello jest przeznaczona do wykonywania zabiegów w salonie, przez wykwalifikowaną osobę, na przykład te służące do wykonania trwałej czy permanentne farby do włosów. Ale po skonsultowaniu się z fryzjerem można zakupić kosmetyki stworzone z myślą o codziennej, samodzielnej pielęgnacji i stylizacji. Montibello oferuje szampony o różnym działaniu i dostosowane do indywidualnych potrzeb włosów, do ochrony koloru, odbudowy zniszczonych, czy niwelowania żółtych odcieni; także do skóry wrażliwej i włosów przetłuszczających się, oraz maski i olejki do włosów wymagających intensywnego odżywienia. W salonie znajdziemy również lekkie lakiery, żele i woski do stylizacji, produkty do samodzielnego prostowania lub przeciwnie, podkreślenia loków i efektu falowania na włosach.

Wysoka jakość produktów Montibello

Plusem zakupionych w salonie fryzjerskim kosmetyków do włosów jest z pewnością ich jakość oraz różnorodność, dzięki której można je maksymalnie dopasować do naszych potrzeb. Montibello ma w swojej ofercie również dobrze skomponowane kosmetyki oparte jedynie na naturalnych składnikach oraz produkty odpowiednie dla wegan.