Flexy gel zestaw z lampą

Zestaw akrylożel z lampą zawiera żel w kolorze wybranym przez klienta oraz frezarkę, która pozwala na modelowanie paznokci oszczędzając zarówno czas jak i pieniądze. Celem istnienia żelu wspomaganego akcesoriami zawartymi w zestawie jest osiągnięcie perfekcyjnego kształtu paznokci o idealnej krzywej. zestaw zawiera także formy do stylizacji paznokci wielokrotnego użytku oraz pilnik, a całość umieszczona jest gustownym pudełku. Żel w tubce ma kolor odpowiadający barwie paznokci.

Żel w zestawie z lampą ledową wyposażono w aż 36 diod, oraz specjalny system Smart Low Heat Mode. To rozwiązanie, które pozwala na osiągnięcie trwałych efektów przy całkowitym braku nieprzyjemnych zapachów. Zastosowanie nowoczesne i przełomowej metody żelowej o możliwie brak zapowietrzenia na paznokciach nawet przez okres kilku tygodni.

Przy pomocy zestawu można wymodelować idealny oczekiwany kształt swoich paznokci. Flexi żel jest twardy, ale mimo tego bardzo łatwo się go piłuje, dzięki czemu ostateczny kształt jaki długość paznokci nie jest trudne w realizacji zabiegiem. Taka metoda stylizacji paznokci to połączenie gęstości, przy jednoczesnej elastyczności, w wyniku czego skórki nie są zalane, a żel nie spływa w niepożądanych kierunkach i pozostaje w miejscu, w którym został umieszczony. Charakteryzuje go wyższa niż akryl elastyczność ale w podobny sposób układa się na powierzchni paznokci. To rozwiązanie, dzięki któremu można łatwa jednocześnie bardzo precyzyjnie i bezwonnie nadać swoim paznokciom piękny wygląd.