Co warto wiedzieć o kremach marki A-Derma?

A-Derma to renomowana marka kosmetyków pochodząca z Francji. Firma specjalizuje się w produktach do pielęgnacji wrażliwej i delikatnej skóry. Głównym składnikiem aktywnym stosowanym w kosmetykach A-Derma jest owsianka Rhealba, uzyskana z odmiany owsa wyselekcjonowanej ze względu na jej łagodzące i kojące właściwości. Bardzo popularne są kremy tej marki i nie tylko. 

A-Derma

Warto wiedzieć o tym, że produkty A-Derma są przeznaczone dla ludzi z problemami skórnymi. Należy tutaj wymienić:

  • atopowe zapalenie skóry
  • skłonność do podrażnień i alergii
  • skórę suchą
  • skórę podatną na uszkodzenia

W ofercie A-Derma dostępne są różnego typu  kremy do twarzy i ciała, w tym kremy nawilżające, regenerujące, łagodzące podrażnienia oraz kremy z filtrem UV. Marka oferuje również specjalistyczne produkty do pielęgnacji skóry wrażliwej, takie jak płyny micelarne, żele do mycia twarzy i emulsje do demakijażu.

A-Derma kosmetyki – co warto wiedzieć?

Kosmetyki tego producenta dostępne są w aptekach i drogeriach. Bardzo popularny jest krem A-Derma. Mowa tutaj o produkcie kosmetycznym opracowanym dla skóry wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Co istotne, kremy A-Derma zawierają wyciągi z owsa rhealba, który jest składnikiem aktywnym i ma cenne właściwości kojące, łagodzące i regenerujące skórę. Oferta tego francuskiego producenta kosmetyków jest szeroka, dzięki czemu każda osoba dobierze coś idealnego dla siebie. Produkty marki A-Derma dostępne są w relatywnie niskiej cenie, co jest ważną kwestią dla wielu osób. Kremy tego producenta można kupić w wielu sklepach z kosmetykami zlokalizowanymi w naszym kraju.

A-Derma kosmetyki dostępne na stronie https://www.aptekagalen.pl/a-derma.html