Lśniące i piękne włosy – kosmetyki dr Barbara Sturm

Pielęgnacja włosów wymaga dobrana właściwych kosmetyków. Lśniąca i piękna fryzura zależy nie tylko od genów, ale przede wszystkim od zastosowania preparatów, które w sposób odpowiedni wzmocnią strukturę włosów. Zatem należy wybierać produkty, które nie zawierają substancji syntetycznych. Powinny to być zdecydowanie produkty naturalne, które zawierają ekstrakty roślinne z odpowiednim kompleksem witamin. Dzięki temu wzmocnią one osłabione i zniszczone włosy aż po same cebulki. 

Serum dr Barbara Sturm przeciw wypadaniu włosów

Na kondycję włosów wpływa wiele czynników. Aby zapobiec ich osłabieniu i wpadaniu niekiedy wystarczy sięgnąć po odpowiednie kosmetyki. Naturalne produkty bogate w ekstrakty roślinne wydłużają cykl życia włosów. Serum zawiera dodatkowo witaminę PP, która aktywuje mikrokrążenie w skórze głowy. Dzięki temu następuje wzrost mieszka włosowego. Systematyczne stosowanie tego produktu przynosi widoczne efekty. Ponadto stają się wyjątkowo lśniące i jedwabiste. Serum dr Barbara Sturm stosuje się bezpośrednio na umyte i wysuszone włosy.

Regenerujące szampony do włosów

Częste koloryzacje oraz stosowanie urządzeń grzewczych bezpośrednio na włosy powoduje ich osłabienie. Oprócz lokówek i prostownic również działanie promieni słonecznych źle wpływa na kondycję włosów. Szampony regeneracyjne dr Barbara Szturm nie zawierają siarczanów, silikonów oraz substancji podrażniających skórę głowy. Głównym ich składnikiem są ekstrakty roślinne oraz prowitamina B5, która przeciwdziała rozdwojeniu włosów. Produkty o naturalnym składzie zapobiegają łupieżowi. Dla wielu osób problem przetłuszczania się włosów powoduje sięganie po niesprawdzone preparaty. Naturalne szampony regenerujące przywrócą blask nawet bardzo zniszczonej fryzurze. Mycie głowy tego typu produktem nie powoduje powstawania kołtunów trudnych do rozczesania.