Czym charakteryzuje się baza kauczukowa do paznokci?

Jednym z produktów wykorzystywanych do stylizacji paznokci jest baza kauczukowa. Wśród kobiet cieszy się ona rosnącą popularnością. Wynika ona z właściwości, jakie posiada ten produkt. Sięgając po bazę kauczukową, można wykonać niezwykle estetyczny, a jednocześnie trwały manicure hybrydowy.

Dlaczego tak ważny jest wybór odpowiedniej bazy?

Nawet najwyższej jakości lakier hybrydowy na nic się zda, jeśli nie znajdzie się pod nim odpowiednia baza. To właśnie ona stanowi podstawę każdej stylizacji paznokci, która charakteryzuje się wyjątkową trwałością. Baza kauczukowa do paznokci pozwala nie tylko na nałożenie lakieru, ale również nadbudowanie płytki, a także nadanie jej odpowiedniego kształtu. Decydując się na produkt dobrej marki, można mieć pewność, że paznokcie będą prezentowały się świetnie, a sam manicure będzie naprawdę trwały.

Czym bazy kauczukowe różnią się od tradycyjnych?

Bazy kauczukowe charakteryzują się przede wszystkim gęstą konsystencją. Pod tym względem znacznie różnią się od klasycznych baz, które są naprawdę rzadkie. To sprawia, że nałożenie bazy kauczukowej jest zdecydowanie prostsze. Panie, które zdecydują się sięgnąć po ten produkt nie muszą obawiać się rozlewania bazy i jej spływania z płytki paznokcia. W efekcie wykonanie manicure stanie się zdecydowanie prostsze.

Baza kauczukowa do paznokci marki Makear:

  • pozostaje elastyczna po utwardzeniu jej w lampie;
  • skutecznie chroni paznokcie przed złamaniem;
  • nie odpryskuje;
  • doskonale wypełnia nierówności znajdujące się na płytce paznokcia.

Wszystko to sprawia, że baza kauczukowa znajduje się w kosmetyczne niejednej kobiety będącej miłośniczką manicure hybrydowego.

Kiedy sięgnąć po bazę kauczukową?

Baza kauczukowa do paznokci to produkt, który powinny pokochać przede wszystkim posiadaczki bardzo cienkich paznokci mających skłonność do łamania się. Jeśli na płytce znajdują się bruzdy czy inne nierówności, taki produkt jest również bardzo dobrym wyborem. Specjaliści polecają bazę kauczukową również wtedy, kiedy paznokcie zostały mocno zniszczone, na przykład zdejmowaniem lakieru hybrydowego w niewłaściwy sposób.