Vianek – kosmetyki z polskich ziół plecione

Od pewnego czasu w zakresie pielęgnacji można zaobserwować dążenie kobiet do jak najgłębszego odnowienia więzi z naturą. Do łask wracają znane już babciom naszych babć sposoby na zachowanie młodego i zdrowego wyglądu. Oczywiście, wszystkie te sposoby pochodzą najczęściej właśnie z otaczającej nas przyrody. W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie pielęgnacją naturalną na rynku pojawiają się kolejne marki, oferujące specyfiki do pielęgnacji ciała, oparte na tradycyjnych recepturach. Jedną z nich jest polska marka kosmetyków – Vianek.

Splecione dla każdego

krem do twarzy Vianek

Stworzone przez markę Vianek kosmetyki to starannie opracowane formuły dla każdego, nawet najbardziej wymagającego rodzaju skóry, cery czy włosów. Firma wprowadziła na rynek kilka linii produktów, z których każda posiada swój składnik podstawowy, dedykowany konkretnemu problemowi. Firma Vianek to jedyne w swoim rodzaju kosmetyki pochodzenia naturalnego, łączące w sobie ekstrakty bogactwa polskich ziół i kwiatów. Każde spotkanie z tymi produktami to uczta nie tylko dla skóry, ale i dla innego zmysłu. Niezwykłe kompozycje zapachowe obejmują takie nuty jak malina, czerwona porzeczka, gruszka, jabłko, wiśnia czy brzoskwinia.

Nie tylko to, co w środku

Naturalne kosmetyki Vianek to nie tylko, nawet jeśli to najważniejsze, bogactwo naturalnych składników. Dzięki niezwykle przyjemnej szacie graficznej zamknięte w zgrabnych buteleczkach, zdobionych unikatowymi kolorowymi motywami roślinnymi kosmetyki firmy Vianek już od pierwszych chwil dbają o dobre samopoczucie swoich użytkowniczek. Bez wątpienia nie można przejść koło nich obojętnie.