Biolevox Ha – czym jest ten preparat?

Dla osób, które chcą żyć aktywnie zarówno prywatnie jak i zawodowo, dużym utrudnieniem mogą być problemy zdrowotne uniemożliwiające wykonywanie pewnych czynności. Jednak w wielu przypadkach można takim sytuacjom skutecznie zaradzić, stosując odpowiednią kurację. Można na przykład wziąć pod uwagę preparat Biolevox Ha, dzięki któremu uda się na przykład przywrócić sprawność wszędzie tam, gdzie pojawiły się zmiany zwyrodnieniowe. 

Biolevox Ha – co warto wiedzieć o leku?

Biolevox Ha to żel dostawowy 2,2 procent wraz z ampułkostrzykawką 2 ml. Jeśli chodzi o skład tego leku, to przede wszystkim znajduje się w nim kwas hialuronowy. Poza tym można przeczytać w załączonej ulotce, że innymi składnikami jest chlorek sodu, dwusodowy wodorofosforan, sodowy wodorofosforan, a także woda, która jest niezbędna do wykonania iniekcji. Preparat ten jest dopuszczany do sprzedaży po sterylizacji parą. Aby lek był skuteczny, należy go przechowywać w temperaturze od 2 do 25 stopni Celsjusza w miejscu, które nie jest narażone na wstrząsy. Warto pamiętać o tym, że iniekcję dostawową może wykonać jedynie uprawniona do tego osoba, czyli lekarz. 

Biolevox Ha – jakie jest jego zastosowanie?

Biolevox Ha to lek, dzięki któremu można skutecznie zmniejszyć odczuwany ból, a także poprawić ograniczenia ruchomości stawów, w tym kolanowego i maziowego, które mogły powstać w wyniku  zmian zwyrodnieniowych, bądź też po przebytym urazie. Po preparat warto sięgnąć również wtedy, gdy doszło do kontuzji kolana, czy do degeneracji chrząstki stawowej.