Kolczyki smiley- wszystko, co warto o nich wiedzieć


Piercing smiley to forma zdobienia ciała, która cieszy się ogromną popularnością i zainteresowaniem wśród szerokiego grona użytkowników dbających o własny wygląd. Czym są kolczyki do piercingu smiley? Przyjrzyjmy się zagadnieniu z bliska.

Kolczyki smiley i ich krótka charakterystyka


Kolczyk smiley to produkt, który umieszczany jest w wędzidełku. Jest jedną z najbardziej popularnych form do piercingu. Najczęściej kolczyki typu smiley wybierane są przez kobiety. Smiley dedykowany jest głównie do umieszczenia w górnym wędzidełku. Co więcej, kolczyki smiley produkowane są z różnych materiałów. Najczęściej jest to tytan chirurgiczny, stal chirurgiczna bądź akryl. Ofertę takowej biżuterii przejrzeć można online pod wieloma adresami, np. tutaj: https://crazyneedles.pl/pl/menu/smiley-268.

Pielęgnacja powstałej rany jest prosta. Do całkowitego wygojenia potrzeba mniej więcej miesiąca. Kolczyki do smiley wymagają regularnego mycia jamy ustnej, zwłaszcza po spożyciu posiłków. Co więcej, zalecane jest także płukanie jamy ustnej płynem antyseptycznym.

Kolczyki do smiley- szeroka różnorodność wyboru


Kolczyki do smiley to szeroka, bogata gama wielu, różnorodnych produktów. Do wyboru pozostają kolczyki w kształcie:

banana,
sztangi,
kółka,
podkówki.
Dzięki temu uśmiechając się, możemy prezentować piękną ozdobę. Co więcej, każda kategoria kryje w sobie wiele, ciekawych i różnorodnych modeli. Idealne kolczyki odnajdą dla siebie zarówno miłośnicy minimalistycznych, jak również bogato zdobiony wersji. Na szczególną uwagę zasługuje także niezwykle interesująca kolorystyka.

Warto postawić na piękne kolczyki i cieszyć się oryginalną ozdobą każdego dnia.