Co oferuje marka Altruist?

Jeśli szukasz wysokiej klasy, lekkich i przyjaznych skórze kosmetyków, z całą pewnością zaproponować Ci możemy produkty marki Altruist. Produkty Altruist to opracowane przez zespół doświadczonych dermatologów i naukowców formuły, pozwalające na kompleksową i profesjonalną ochronę skóry przed promieniowaniem UV.

Jakie produkty znaleźć można w ofercie Altruist?

Marka Altruist to produkty najwyższej jakości, wykonane ze starannie dobranych składników. W ofercie Altruist znajdują się między innymi skuteczne spraye i kremy, dostępne w różnych pojemnościach i opakowaniach. Gwarantują one wysoką i skuteczną ochronę przeciwsłoneczną. Ponadto oferta marki Altruist dostępna na drogeria.pl, obejmuje także chociażby balsamy regenerujące do ciała, czy też przygotowane według unikatowej receptury kremy odbudowujące z jedyną w swoim rodzaju barierą ochronną. 

Alltruist

Kto może stosować kosmetyki Altruist?

Kosmetyki Altruist opracowane zostały z myślą o wielu różnych grupach docelowych. Skorzystać z nich może każda osoba, która pożąda profesjonalnej i skutecznej ochrony przeciwsłonecznej. 


Balsamy opracowane przez Altruist dzięki liście składników opracowanej przez specjalistów szczególnie polecane są osobom zmagającym się z takimi dolegliwościami, jak egzema, łuszczyca, czy Atopowe Zapalenie Skóry. Natomiast opracowane przez Altruist emulsje regenerujące polecić można chociażby osobom zmagającym się z takimi problemami, jak trądzik, czy tendencja do przebarwień.

Dlaczego ochrona słoneczna jest tak istotna?

Kosmetyki Altruist zapewniają najwyższej klasy ochronę przeciwsłoneczną. Pamiętajmy, że preparaty do ochrony skóry przed promieniowaniem UV należy stosować przez cały rok, a nie tylko w miesiącach letnich. Brak odpowiedniej ochrony skóry może bowiem przyczynić się do szybszego jej starzenia, a także rozwoju stanów nowotworowych.