W jaki sposób nadbudować złamany paznokieć za pomocą żelu?

Pięknie zrobione paznokcie to ozdoba każdej kobiecej dłoni. Od wielu lat prawdziwym hitem wśród stylizacji jest manicure hybrydowy bądź żelowy. Charakteryzuje się on bardzo wysoką trwałością (nawet do 3-4 tygodni), a także wytrzymałością na urazy mechaniczne. W przeciwieństwie do klasycznych lakierów zapewnia świeżość i odporność na ścieranie, odpryski czy inne niedoskonałości. Nic więc w tym dziwnego, że zwykłe lakiery do paznokci odchodzą już do lamusa, a kobiety zdecydowanie częściej decydują się na bardziej nowoczesne rozwiązania.

Paznokcie żelowe – kiedy warto się na nie zdecydować?

Kobiety, które posiadają z natury słabe, delikatne i łamiące się paznokcie z pewnością powinny skorzystać z możliwości, jakie daje żel budujący. Pozwala on na utwardzenie płytki paznokcia, a co za tym idzie maksymalnie przedłuża trwałość manicure. Żel to również świetne rozwiązanie dla osób, które chcą przedłużyć swoje paznokcie – świetnie więc się sprawdzi na różne okoliczności, kiedy to stylizacja paznokci ma przybrać inny niż na co dzień wymiar.

Praca z żelem budującym nie jest zbyt trudna, choć wymaga precyzji i wiedzy na temat działania oraz utrwalania produktu. Dzięki niemu można w znaczny sposób poszerzyć zakres swojej działalności oraz wyjść naprzeciw nawet najbardziej wymagającym klientkom.

Żel budujący – ratunek dla złamanych lub obgryzionych paznokci

Paznokcie z wykorzystaniem żelu można dowolnie kształtować oraz nadbudowywać. Stąd też możliwość wykonania rekonstrukcji paznokcia, nawet na najbardziej zniszczonej płytce. Jest więc to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą naprawić złamany paznokieć po urazie mechanicznym lub nadbudować płytkę po szkodliwym nawyku obgryzania paznokci. Kilka lat temu było to możliwe jedynie za pomocą naklejanych tipsów – natomiast żel daje zdecydowanie więcej możliwości, a przy tym prezentuje się znacznie bardziej naturalnie. Żel budujący pozwala uzyskać pożądaną długość paznokcia – można więc z jego pomocą przedłużyć paznokcie w dopasowaniu do preferencji każdej klientki.