Primabiotic zadba o Twoje zdrowie i urodę

Funkcjonowanie w czasach, gdy o zdrowiu warto myśleć i w imię własnej witalności inwestować jest nie lada wyzwaniem. Tyczy się to sprawności umysłowej, fizycznej oraz przede wszystkim urody. Twarz i ciało są elementami, które widoczne są na pierwszy rzut oka. Dbanie o organizm powinno odbywać się przede wszystkim dostarczaniem niezbędnych składników od zewnątrz. W ten sposób zapewnimy odpowiednią podaż mikro- i makroelementów, które przełożą się na wygląd twarzy, włosów, skóry i paznokci. Z odsieczą temu wyzwaniu pojawia się marka Primabiotic.

Dbanie o wygląd z Primabiotic

Rozdwojone końcówki włosów, suche, łamliwe paznokcie to prawdziwa zmora. W zabieganym świecie często trudno dbać o wygląd. Marka probiotic stanęła na wysokości zadania i stworzyła serię suplementów diety dostosowaną do współczesnych potrzeb i oczekiwań. Dla lśniących włosów, skóry i paznokci warto zaopatrzyć się w kapsułki dla urody Primabiotic z kolagenem rybim, kwasem hialuronowym, koenzymem q10 oraz skrzypem i rdestem japońskim, a także witaminą C oraz B7. Osoby po ukończeniu 25 roku życia mogą również wesprzeć pielęgnację Primabiotic Collagen, Białko to w postaci gotowych, smakowych shotów nie zawiera dodatkowych cukrów, a dostarcza niezbędnych dla urody witamin. W przypadku niskiej podaży z diety witamin z grupy B, warto również zainwestować w witaminę B complex, która poprawi wygląd włosów, skóry i paznokci oraz zadba o funkcjonowanie układu nerwowego. O kondycję włosów i skóry oraz dobre samopoczucie zadbać można suplementując olej z czarnuszki. W ofercie Primabiotic jest on dostępny w dwóch formach do wyboru: kapsułek lub oleju bezpośrednio do spożycia.

Primabiotic

Naturalne kosmetyki

Kosmetyki mikroorganiczne, które są specjałem marki Primabiotic (https://bellita.pl/primabiotic), posiadają liczne zalety. Nie zawierają chemii, dzięki czemu są łagodne dla skóry i nie przesuszają jej. Organiczne kosmetyki mają przyjazną mikroflorę nie tylko dla ciała, a także nie zanieczyszczają środowiska, tym samym wspierają odbudowę równowagi biologicznej. W ofercie Primabiotic znajdują się mikroorganiczna odżywka do każdego rodzaju włosów z wyciągiem z chmielu, nagietkiem i zieloną herbatą, szampon mikroorganiczny normalizujący z probiotykami i olejami, mikroorganiczne mydło w płynie z melasą, mikroorganiczny żel do higieny intymnej z bogactwem olei roślinnych, kwasami organicznymi i ekstraktem z młodego jęczmienia, PROBIO puder czyli glinka kaolinowa z solami mineralnymi, która jest bezpieczna do stosowania nawet u dzieci. Kosmetyki marki Primabiotic zostały przebadane pod kątem mikrobiologicznym i dermatologicznym. Są więc w pełni bezpieczne do codziennego stosowania dla całej rodziny niezależnie od typu skóry.

A dla zdrowego ukojenia zmysłów warto zaopatrzyć się także w świece sojowe Primabiotic – w wariancie solo lub w zestawie.