Lakiery świecące w ciemności – przełam nudę

Dla osób, które kochają wyróżniać się z tłumu stworzono ciekawą opcję jaką jest lakier świecący w ciemności. Z całą pewnością na rynku można znaleźć takie, które będą miały wiele barw i odcieni. Impreza w modnym stylu? Przełamanie rutyny? Chęć wyróżnienia się w tłumie? Już czas na zakup lakierów, które świecą w ciemności!

Czym wyróżniają się lakiery hybrydowe świecące w ciemności?

Lakiery świecące w ciemności są stworzone z naturalnej żywicy silikonowej, która świetnie przylega do płytki paznokcia tworząc świetną powłokę. Nie tylko dobrze się pracuje na takim lakierze, ale przy jego noszeniu można zwrócić uwagę na elastyczność i trwałość. Zachwycają swoimi barwami po zmroku. Z całą pewnością jest to rozwiązanie dla kobiet, które lubią wyróżniać się w tłumie lub takich, które potrzebują odrobiny szaleństwa. Dobre produkty z tej serii są niesamowicie trwałe, nie pękają, nie odpryskują i potrafią świecić w ciemności nawet do kilkunastu minut.  Lakier hybrydowy świecący w ciemności to wspaniała alternatywa dla standardowych lakierów hybrydowych.

  • Dzięki naturalnej żywicy, którą posiada lakier świecący w ciemności można utwardzać nawet naturalne paznokcie.  
  • Hybrydowe lakiery są bardzo delikatne dla naturalnej płytki paznokcia, co sprawia, że mogą być stosowane nawet wśród osób ze skórą atopową. 

Dlaczego lakiery hybrydowe są tak trwałe? 

Lakier glow in the dark to wspaniały pomysł na dodanie wszelkiej stylizacji blasku i elegancji. Lakiery te będą strzałem w dziesiątkę na każdzej imprezie a efekty świetlne zaskoczą wszystkich tam zgromadzonych! Lakiery te dosłownie chwytają i zatrzymują w sobie światło a to wszystko sprawia, że lakier zaczyna świecić. Trzeba tak niewiele alby sprawić, że manicure będzie wyglądał na prawdę spektakularnie. Czasami warto choć na chwile odejść od standardowych rozwiązań by poczuć się wyjątkowo. Takie lakiery z całą pewnością nie są drogie – to wydatek rzędu kilkudziesięciu złotych a może na prawdę odmienić nudną stylizację. Warto szukać produktów renomowanych marek.