Piękne i zdrowe włosy z Kreastase

Zdrowe i lśniące włosy to marzenie wielu kobiet. Aby poprawić stan swoich włosów, klienci zwracają się z prośbą do profesjonalistów. W salonach fryzjerskich coraz częściej można spotkać wyjątkowe serie kosmetyków marki Kerastase. Dlaczego zaufanie stylistów do tej firmy jest tak ogromne?

Jakie produkty oferuje marka Kerastase? 

Firma Kerastase dostępna na bellita.pl w profesjonalny sposób podchodzi do pielęgnacji włosów. Swoim klientom oferuje nie tylko pojedyncze produkty, lecz rytuały idealnie dostosowane do każdego rodzaju włosów. Marka proponuje specjalne szampony, odżywki czy serum, które oczyszczą i odżywią włosy oraz skórę głowy. Na kupujących czeka także szeroka gama kosmetyków, które pomogą wystylizować włosy i ochronią je przed wysoką temperaturą urządzeń. Produkty są wysoko odżywcze i dodają dużo energii. 

Rytuały – efekt jak z czerwonego dywanu

Marka Kerastase przygotowała dla swoich klientek wyjątkowe zabiegi. Jednym z nich jest rytuał K Water. Jest to metoda stylizacji, polegająca na nałożeniu specjalnej mieszanki, która po połączeniu z wodą wygładza strukturę włosa. Daje to efekt tafli, fryzura lepiej się układa, a włosy są nawilżone. Działanie specyfiku jest natychmiastowe.

Dla osób potrzebujących solidnej odbudowy i cofnięcia skutków upływu czasu Kerastase proponuje kurację Chronologiste. Fryzjer wmasowuje w skórę głowy specjalnie przygotowaną mieszankę ze składnikami witalnymi. Finalnie włosy są uniesione i odżywione.

Kerestase

A może zastrzyk piękna? Niedawno marka stworzyła program pielęgnacyjny składający się z 4 koncentratów z substancjami aktywnymi. Fusio-Dose jest rewolucyjną mieszanką, dającą możliwość utworzenia aż 20 różnych kombinacji, które poprawią kondycje włosów. 

Marka Kerastase ma do zaoferowania o wiele więcej. Warto udać się do zakładu fryzjerskiego i zadbać o kondycję swoich włosów. Opinie klientów, którzy skorzystali z produktów, nie pozostawiają wątpliwości, że warto.