Hada Labo Tokyo – innowacyjne kosmetyki według japońskiej receptury

Prawdopodobnie nie ma osoby, która nie używa kosmetyków w codziennej pielęgnacji. Każdemu zależy na utrzymaniu skóry w dobrej kondycji i zachowaniu zdrowego, atrakcyjnego wyglądu. Nic dziwnego, że zarówno kobieta jak i mężczyzna z uwagą śledzą trendy w branży kosmetycznej i poszukują nowych produktów. Hada Labo Tokyo, czyli laboratorium skóry wychodzi naprzeciw potrzebom konsumentów i proponuje nowe rozwiązania technologiczne według japońskich receptur i ciekawe linie kosmetyczne. Jakie?

Hada Labo Tokyo kosmetyki dla Pań

Hada Labo Tokyo

Harmonia ze skórą jest jednym z kluczowych założeń Hada Labo Tokyo, dlatego firma stworzyła dla kobiet Linię Lift dostarczającą skórze kwas hialuronowy, którego zawartość wraz z wiekiem maleje w skórze człowieka. Konsumentka znajdzie tu przeciwzmarszczkowy krem na dzień i na noc, naprawcze serum sojowe pod krem, a także liftingujący lotion. Hada Labo Tokyo kosmetyki to także maski nasączane bogatą esencją i wykonane na trzywarstwowej tkaninie. W Linii Premium firma proponuje połączenie pięciu rodzajów kwasu hialuronowego, co czyni kombinację skuteczną w wypełnieniu, wygładzeniu i nawilżeniu skóry. Linię White oraz Linię Red z kolei można dowolnie ze sobą łączyć według preferencji, pod warunkiem zachowania kolejności aplikacji. Hada Labo Tokyo w swoich wariantach kosmetyków proponuje zarówno żel oczyszczający, intensywny nawilżacz skóry, krem pod oczy, serum, krem na dzień i na noc, lifting przeciwzmarszczkowy, czy też hydro-żel wypełniający skórę. Twarz to jednak nie wszystko, Linia Body dba o całe ciało, mając w składzie serum, esencję i intensywnie nawilżającą hialuronową mgiełkę.

Hada Labo Tokyo nie zapomina o Panach

Od dłuższego czasu dbałość o estetyczny wygląd to także ważna sprawa dla współczesnego Pana. Dawno minęły dni, kiedy taka postawa była uważana za niemęską cechę. I słusznie, ponieważ skóra mężczyzny także wymaga właściwej i regularnej pielęgnacji. Linia Men również zawiera kilka rodzajów kwasu hialuronowego i pomaga nawilżyć, odżywić i wypełnić skórę zapewniając jej gładkość. Hada Labo Tokyo w ofercie kosmetyków dla Panów proponuje krem-piankę oczyszczającą do mycia twarzy, nawilżający i matujący skórę lotion, żel rewitalizujący na dzień i na noc, a także krem przeciwzmarszczkowy.

Warto czasami rozważyć zmianę kosmetyku, który dana osoba używa na co dzień i sprawdzić, jak poradzi sobie inny krem. Branża kosmetyczna nigdy nie stoi w miejscu, zatem bycie na bieżąco z nowinkami może wyjść skórze tylko na dobre. Hada Labo Tokyo zapewnia w swoich kosmetykach czystość, minimalizm i skuteczność w składzie, a zarazem dba o elegancki i atrakcyjny wizerunek produktów.