Zalety rajstop w sprayu

Jeśli kompletując garderobę chcesz zatrzymać lato na dłużej i cieszyć się jedwabiście gładkimi i opalonymi nogami bez smug i plam – wybierz rajstopy w sprayu! Ten nowoczesny kosmetyk cieszy się coraz większą popularnością wśród pań, które nie lubią nosić rajstop i pończoch, ale borykają się z nierównym kolorytem skóry na nogach czy popękanymi naczynkami. Rajstopy w sprayu świetnie sprawdzą się zarówno na co dzień w pracy, jak i podczas oficjalnych i eleganckich wyjść.

Charakterystyka produktu

Rajstopy w spreju (https://www.cocolita.pl/rajstopy-w-sprayu) to preparat, który rozprowadza się za pomocą dyfuzora. Tworzy on na powierzchni skóry trwałą, jedwabiście gładką powłokę o jednorodnym odcieniu. Maskuje wszelkie niedoskonałości: pajączki, żylaki, drobne siniaki i zadrapania oraz rozstępy. Jest wodoodporny, nie ściera się i nie rozmazuje podczas deszczu. Warto też podkreślić, że rajstopy w formie sprayu nie zostawiają plam na innych częściach garderoby czy skórzanych meblach.

Rajstopy w sprayu tworzą efekt naturalnej opalenizny, optycznie wysmuklają nogi i nadają im zdrowego kolorytu. Zawarta w składzie kosmetyku witamina E dba również o kondycję i elastyczność skóry na nogach. Warto też podkreślić, że rajstopy w spreju zostały przebadane dermatologicznie, dlatego nie wywołują żadnych podrażnień ani reakcji alergicznych.

rajstopy w spraju

Jak stosować rajstopy w sprayu?

Przed użyciem rajstop w sprayu należy delikatnie wstrząsnąć pojemnik. Preparat należy nadkładać bezpośrednio na nogi z odległości 10-15cm i delikatnie wmasować. Można również aplikować kosmetyk na dłoń, a następnie okrężnymi ruchami rozprowadzić go na skórze nóg. Produkt schnie dość szybko – już po upływie minuty możemy cieszyć się wspaniałym efektem. Po każdym użyciu należy dokładnie umyć ręce w ciepłej wodzie z mydłem. Stosując rajstopy w sprayu należy unikać nakładania zbyt wielu warstw, aby uniknąć efektu maski. Zazwyczaj niewielka ilość stworzy trwałą powłokę na skórze maskującą wszelkie niedoskonałości, która jednocześnie będzie prezentować się bardzo naturalnie i subtelnie.