Jakie produkty marki solgar wybrać?

Marka Solgar to jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm zajmujących się produkcją suplementów diety, minerałów i witamin. Istnieje na rynku od 70 lat i wszystkie jej produkty są poddawane dokładnym badaniom jakości w specjalistycznych laboratoriach, prowadzone pod nadzorem wysoko wykwalifikowanych pracowników naukowych. Wszystkie te elementy sprawiają, że efekt końcowy, czyli suplementy, wyróżniają się skutecznością i wysokimi standardami jakości.

Solgar- tabletki i kapsułki powlekane

solgar

Solgar wyróżnia się wśród konkurencji technologią, która umożliwia produkcję warstwy powlekanej dla tabletek. W przeciwieństwie do pozostałych producentów, którzy produkują ją z owadów, Solgar wytwarza ją ze składnika bazującego na wodzie. Natomiast suplementy dostępne w formie kapsułek są produkowane z surowców roślinnych (Vegicaps), a nie popularnych półproduktów zwierzęcych. Co więcej, większość oferowanych produktów jest odpowiednia dla wegan i nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.

Solgar – rodzaje suplementów

Firma Solgar jest jednym z nielicznych producentów na świecie, który przed produkcją bada wpływ poszczególnych składników na ludzki organizm. W swojej ofercie posiada między innymi:

  • witaminy,
  • minerały,
  • zioła,
  • produkty multiwitaminowe.

Produkty dostępne są w szklanych buteleczkach, które zabezpieczają składniki przed działaniem wilgoci, słońca i powietrza. Co więcej, marka opracowała tzw. „Złoty Standard”, który jest gwarancją najwyższej jakości produktów.