Ile kosztują dobre lakiery do paznokci?

Lakiery do paznokci można kupić w wielu sklepach. W internecie, w drogeriach stacjonarnych, w marketach, na stoiskach z kosmetykami, jak i w kioskach oraz na targowiskach. Jakie lakiery powinno się wybierać, by mieć pewność, że dobrze będą prezentować się na paznokciach? Ile kosztują zwykłe lakiery do paznokci i dlaczego są one cały czas uwielbiane przez tak wiele kobiet?

Zwykłe lakiery do paznokci na każdą kieszeń

Mimo iż od wielu lat na topie są wszelkie lakiery hybrydowe i żelowe, to jednak wiele kobiet cały czas sięga po tradycyjne lakiery do paznokci z Cocolity. Nic dziwnego, gdyż dzięki nim można zmienić wygląd swoich dłoni tak naprawdę w zaledwie kilka minut. Bez lampy UV lub LED, bez specjalnych preparatów utrwalających, bez topów i nabłyszczaczy – tak naprawdę wystarczy zwykły lakier do paznokci w ulubionym kolorze, by dopełnić nawet prostą, minimalistyczną stylizację na dzień, czy też na wieczór. Każda z pań w swojej kosmetyczce powinna mieć przynajmniej kilka takich dobrych jakościowo lakierów w modnych kolorach.

Naturalny lakier do paznokci

lakiery do paznokci

I choć w tym sezonie na paznokciach pań rządzić będą mocne kolory, to jednak styliści od lat podkreślą, by kobiety malowały paznokcie w stonowanych, subtelnych kolorach. Wszelkie mocne wzory, dodatki w postaci dżetów, cekinów, błyszczących żeli są już passe. Teraz modny jest manicure bardzo kobiecy i delikatny. Pastelowe kolory doskonale ozdobią dłonie każdej kobiety. Jeżeli wybierze się naprawdę mocny, sprawdzony lakier, to nie trzeba się obawiać, iż nie będzie już tak ładnie się prezentował na dłoniach po kilku dniach.

Ile trzeba wydać na dobry lakier?

Zwykłe lakiery do paznokci w drogeriach kosztują od około 15 zł do nawet 150 zł. Wiele zależy od marki, od rozmiaru lakieru oraz od jego właściwości. Im lepsza marka, tym oczywiście lakier będzie droższy. Te z wysokich półek słyną jednak z bardzo dobrej jakości. Ponadto one są także niezwykle wydajne, gdyż wystarczą paniom z powodzeniem nawet dwa lata. Takie lakiery są niezastąpione na wakacjach.