Płyny micelarne Bioderma – sprawdzony sposób na czystą skórę

Płyn micelarny to niezwykle skuteczny kosmetyk, na którego stosowanie decyduje się coraz więcej kobiet. Uniwersalna, delikatna i niezwykle skuteczna formuła produktu zapewnia dokładne oczyszczanie skóry, gwarantując uczucie długotrwałej świeżości.

Płyn micelarny – charakterystyka

Płyn micelarny to skuteczny i uniwersalny kosmetyk, którego formuła opiera się na zastosowaniu oczyszczonej wody i różnego rodzaju środków nawilżających, pośród których można znaleźć między innymi glicerynę. Płyn micelarny wzbogacony jest także o łagodne środki powierzchniowo czynne – to właśnie cząsteczki środków powierzchniowo czynnych tworzą kuliste struktury znane pod nazwą miceli. Płyny micelarne są w stanie usunąć różne rodzaje zanieczyszczeń – sprawdzą się doskonale zarówno w przypadku zanieczyszczeń rozpuszczalnych w wodzie, jak i tych rozpuszczalnych w tłuszczach.

Dodatkową cechą płynów micelarnych jest to, że są one niezwykle delikatne, sprawdzą się więc doskonale w przypadku pielęgnacji nawet mocno podrażnionej skóry. Warto pamiętać także o tym, że płyn micelarny nie zawiera alkoholu, dzięki czemu jest niezwykle delikatny i bezpieczny dla skóry.

Bioderma płyn micelarny – dla kogo?

Bioderma płyn micelarny to produkt, który sprawdzi się w przypadku wszystkich osób poszukujących bezpiecznego i skutecznego produktu do oczyszczania i pielęgnacji twarzy. Warto pamiętać o tym, że płyny micelarne Bioderma poradzą sobie nawet z wodoodpornym makijażem, nie podrażniając i nie uszkadzają przy tym bariery hydrolipidowej skóry.

Bioderma płyn micelarny

Naturalna i skuteczna formuła produktu sprawia, że płyn micelarny Bioderma może być stosowany nawet w przypadku mocno podrażnionej skóry – wyselekcjonowane składniki oraz lekka konsystencja produktu zapewnią dokładne oczyszczenie, nawilżenie i ukojenie skóry.  

Dodatkowo płyny micelarne Bioderma nie wymagają zmywania wodą, dzięki czemu sprawdzą się idealnie w przypadku osób, które nie mają czasu na wieloetapowe zabiegi oczyszczania skóry. Płyn micelarny Bioderma będzie także doskonałym sposobem na szybkie odświeżenie cery w ciągu dnia.