Podkłady Revlon – czym się wyróżniają?

Marka Revlon to znana w świecie kosmetycznym marka, która oferuje szeroki wybór kosmetyków do makijażu. Wśród nich podkłady Revlon, które podkreślają kobiecą urodę, niwelując jednocześnie niedoskonałości i podkreślając atuty urody.

Hitem w ofercie podkładów, który pozostaje na wysokiej pozycji mimo upływu lat jest z pewnością podkład Revlon Colorstay, który charakteryzuje się świetnym efektem krycia i dostępny jest również w przystępnej cenie. 

Podkład Revlon – idealny dla każdej cery

W asortymencie marki Revlon dostępne są podkłady dla różnych typów cery. Ich składy zostały opracowane przez specjalistów i starannie skomponowane tak, aby spełniały konkretne oczekiwania i niwelowały określone problemy cery.

W związku z tym w ofercie dostępne są podkłady Revlon do trzech podstawowych typów cery: suche, mieszanej i tłustej, a także normalnej. Kosmetyki znajdują się w praktycznym opakowaniu z pompką, która ułatwia dozowanie produktu i przeciwdziała jego marnowaniu. Każdy z dostępnych rodzajów podkładu dostępny jest w różnych odcieniach, które należy dopasować indywidualnie do karnacji. 

Podkład do twarzy Revlon – wyjątkowa oferta dla kobiet

Oprócz hitowego produktu Revlon Colorstay w ofercie marki znajduje się jest również popularny podkład Revlon PhotoReady, który charakteryzuje się trwałością oraz rozświetlającym wykończeniem, dzięki czemu nie tylko świetnie prezentuje się na co dzień, ale przede wszystkim podczas sesji zdjęciowych.

Produkty marki dostępne są zarówno w drogeriach stacjonarnych, jak i internetowych. Oprócz szerokiego wyboru podkładów Revlon oferuje również pozostałe kosmetyki do makijażu.