Dla kogo jest marka Dermedic?

Polska marka kosmetyków Dermedic powstała z myślą o skórze problematycznej, aby wyciszyć uciążliwe objawy chorób dermatologicznych. Składy produktów powstają we współpracy specjalistów z zakresu dermatologii, alergologii oraz kosmetologii. Odpowiadają na potrzeby skóry naczynkowej, wrażliwej czy trądzikowej, dostarczając im niezbędnych składników odżywczych. Produkty powstają z wysokiej jakości produktów, bazując na nowoczesnych technologiach i wiedzy eksperckiej. Dzięki temu wykazują skuteczność potwierdzoną licznymi badaniami klinicznymi.

Produkty marki Dermedic

W asortymencie marki Dermedic link dostępne są zróżnicowane produkty do pielęgnacji skóry, w tym takie jak:

  • żele myjące,
  • toniki i hydrolaty,
  • płyny micelarne,
  • olejki, peelingi sera,
  • kremy.

Produkty podzielone są na dedykowane konkretnym problemom skóry serie, dzięki czemu z łatwością można dopasować ich rodzaj do indywidualnych potrzeb. Oprócz kosmetyków do pielęgnacji skóry w ofercie marki Dermedic znajdują się także fluidy do twarzy, szampony oczyszczające, mascary, olejki do kąpieli, masła dla dzieci i dorosłych. W ten sposób marka oferuje kompleksowy wybór produktów do pielęgnacji twarzy i ciała, a także do makijażu.

dermedic

Unikalna formuła, jednoznaczna skuteczność

Produkty marki Dermedic wyróżniają się unikalnym składem, którego bazą jest woda termalna wydobywana z podziemnych źródeł. Specjalnie oczyszczana zawiera wyłącznie cenne dla skóry składniki, pozbawiona jest natomiast składników alergizujących i uczulających, dzięki czemu produkty tej marki są odpowiednie również dla osób ze skórą wrażliwą, skłonną do podrażnień.