Popularny piercing podkowa

Piercing obejmować może różne części ciała – uszy, nos, wargi, brwi, a nawet sutki. Okazuje się, że to doskonały sposób na wyrażenie swojej osobowości i charakteru. Na uwagę zasługuje kolczyk podkowa, który umieścimy w nosie lub w uszach, w zależności od potrzeb. Jakie zalety ma taka biżuteria? jak wybrać kolczyki podkowy? gdzie szukać ciekawych rozwiązań?

Stylowe kolczyki podkowy

Unikalne kolczyki podkowy znajdziemy z pewnością w internetowych sklepach, gdzie producenci prześcigają się w tworzeniu coraz ciekawszych wzorów i kolorów biżuterii. Zestawiając kolczyki z bransoletką i wisiorkiem, uzyskamy ciekawy efekt i podkreślimy stylizację. Piercing podkowa jest też chętnie wybierany w nosie, co przyciągnie uwagę. Wystająca podkowa z nosa to rozwiązanie, jakie pozwoli wyróżnić się na tle innych osób. Jeśli poszukujemy profesjonalnego piercingu, warto postawić na salony doświadczone i cieszące się renomą na rynku. Fachowcy powinni podążać za aktualnymi trendami i doradzić nam, jakie kolczyki będą najciekawszym rozwiązaniem. 

Nowoczesny kolczyk podkowa

Nie zapominajmy o tym, że kolczyki w kształcie podkowy można podarować bliskiej osobie w prezencie z okazji urodzin, imienin, czy rocznicy ślubu. Biżuteria ucieszy obdarowanego, zwłaszcza gdy postawimy na dobrą jakość i znane materiały. W tym wypadku najpopularniejsze są kolczyki srebrne i złote, które nie wywołują alergii i posłużą nam przez długi czas. Nawet po długim stosowaniu nie stracą swoich właściwości. Kolczyk podkowa bardzo oryginalnie się prezentuje.