Jak wykonać manicure hybrydowy?

Zestaw do hybryd pozwala samodzielnie wykonać manicure hybrydowy. Cieszy się on w ostatnich latach bardzo dużą popularnością i coraz więcej kobiet się na to decyduje.

Koszt hybryd


Warto jednak pamiętać, że koszt zrobienia paznokci u kosmetyczki to z reguły około 100 złotych, kobiety szukają różnych sposobów, dzięki którym mogą zminimalizować te wydatki. Wykonując manicure w mieszkaniu można zaoszczędzić dużo pieniędzy oraz czasu, dlatego warto się tego nauczyć. Nie jest to też nic szczególnie skomplikowanego i wystarczy kilka tygodni nauki, żeby opanować to rzemiosło. Oczywiście dojście do perfekcji zajmie trochę więcej czasu, ale nie można się tym przejmować tylko trzeba dążyć cały czas do celu.

Zalety hybryd


Hybrydy są niezwykle wytrzymałe oraz trwałe, a lakier na paznokciach potrafi się utrzymywać nawet przez kilka tygodni. Warto dodać, że hybrydy się nie ścierają ani nie odpryskują. Zebranie całego zestawu do hybryd nie jest jednak prostym zadaniem, ponieważ trzeba posiadać: lakier hybrydowy, lampę UV, bazę do lakieru, cleaner, top coat oraz patyczki. Osoby początkujące nie muszą jednak kupować wszystkich akcesoriów oddzielnie, ponieważ będą to zbyt duże koszty jak na początek nauki. Na rynku dostępne są gotowe zestawy startowe, które można znaleźć w dużo niższej cenie. Lampa UV jest w tym zestawie najważniejsza i stanowi ona podstawę. Dobra lampa jest w stanie utwardzić lakier na paznokciach w mniej niż dwie minuty. W lampie powinien się również znaleźć czujnik ruchu, który uruchamia lampę po włożeniu dłoni w określone miejsce.