Naturalna pielęgnacja skóry, czyli kosmetyki resibo

Kosmetyki Resibo to polska firma produkująca kosmetyki, które powstają zgodnie z naturą. Bardzo ważnym aspektem dla marki jest ochrona przyrody, nawet najmniejsze działania mogą się do tego przyczynić. Zwracają dużą uwagę, aby ich surowce były wydobywane zgodnie z naturą.

kosmetyki resibo

Kosmetyki zgodne z naturą

Testy kosmetyków resibo nie odbywają się na zwierzętach oraz nie zawierają składników odświeżających. Opakowania są produkowane z materiałów, które umożliwiają powtórne wykorzystanie. Marka Resibo posiada także certyfikaty takie jak:

  • Vegan,
  • Cruelty-Free and Vegan,
  • GMP Quality.

Codzienne rytuały

Producenci kosmetyków polecają stosowanie tak zwanych rytuałów, czyli używanie odpowiednich produktów, które będą wzajemnie potęgować efekty. Rytuały te polegają na użyciu odpowiednich kosmetyków resibo (https://lavandin.pl/pl/producers/resibo-1533218636.html)Obrzęd oczyszczenia polega na etapowym oczyszczaniu naszej skóry. Następna jest równowaga, która ma za zadanie skutecznie nawilżać, odżywiać skórę oraz  przywrócić naturalną równowagę skórze mieszanej, tłustej czy problematycznej. Stosuje się krem pod oczy, krem odżywczy, lekki krem nawilżający. Obyczaj nawilżenie- będzie dobrze służył skórze normalnej, suchej i odwodnionej, kosmetyki resibo będą nawilżać i regenerować. Rytuał ukojenia- jeśli posiadasz skórę wrażliwą, zestresowaną czy podrażnioną to będzie odpowiednie dla ciebie. Zapewni skórze ukojenie, ochronną barierę czy odżywienia. Dzięki rytuałowi odnowy natomiast odpoczniesz w domowym zaciszu i odetniesz się od bodźców zewnętrznego świata. Oprócz wspomnianych wyżej, istnieje jeszcze wiele rytuałów z użyciem kosmetyków resibo nawet przeznaczonych na użycie na całe ciało.

Wielokrotnie nagradzane kosmetyki

Marka resibo otrzymała wiele nagród, które świadczą o dobrej jakości ich asortymentów. Na swojej głównej stronie ujrzeć można nagrody takie jak Love cosmetics za rok 2019 oraz 2020, Top Avanti 2019, Highest Quality 2016 czy Laureat Glammies 2018 i 2019.