Samoopalacz do ciała – słońce w tubce

Słońce w tubce

Zdrowy wygląd naszego ciała to najlepszy sposób na utrzymanie dobrego samopoczucia. Jednym z czynników, które najdobitniej podkreślają doskonały wygląd, jest brązowa, pięknie opalona skóra. Od dawna jest ona wyznacznikiem dobrego stylu i gustu, pozwala kreować sportowy styl i idealnie sprawdza się w każdej sytuacji. Osoby pięknie opalone utożsamia się z ludźmi, którzy odnieśli sukces. 

Słońce szkodzi?

Nie od dziś wiadomo, że zbyt długie wystawianie ciała na negatywne działanie promieni słońca, może przyczynić się do utraty zdrowia. Trudno czasem  zachować umiar w kąpielach słonecznych, a ich negatywne skutki takie jak wysypka, bóle głowy wysuszenie skóry czy nawet oparzenia, skutecznie zniechęcają do opalania się w ostrym świetle dnia. Alternatywa w postaci solarium ma tyle samo zwolenników co przeciwników, więc może lepiej zastosować najbardziej skuteczny środek, jakim jest samoopalacz do ciała? Nie tylko jest niegroźny dla skóry ale dzięki zawartości naturalnych nawilżaczy pomaga zachować wymaganą wilgotność ciała, jednocześnie je pielęgnując i odżywiając.

Brąz jest zawsze cool

Dzisiejsze samoopalacze do ciała oferują idealnie brązowy odcień dla każdej karnacji, a ich nowoczesny skład nie zostawia przebarwień na skórze, rozprowadzając się po całym ciele, by po krótkim czasie dać efekt przepięknego, zdrowego koloru. Dodatkowo wszystkie samoopalacze stosuje się, nakładając kolejne warstwy, dzięki czemu można  uzyskać każdy, nawet najbardziej intensywny kolor. Obecny rynek oferuje kilka rodzajów samoopalaczy do ciała, różniących się tylko sposobem aplikacji na skórę.W zależności  od indywidualnych upodobań można zastosować:

  • balsam
  • żel 
  • piankę
  • spray
  • mgiełkę samoopalającą, idealną do skóry twarzy

Samoopalacze to kosmetyki, dzięki którym, unikając szkodliwych promieni UV, można cieszyć się przez cały rok złocistym pięknem zdrowej skóry.