Kosmetyki Bandi dla kobiet i mężczyzn

Bandi jest to polska firma rodzinna, która ma ponad trzydziestoletnią tradycję na rodzimym rynku. Produkty Bandi jako pierwsze  zawierały kwas hialuronowy, substancje dotleniające, kosmetyki z zieloną herbatą, peelingi przeznaczone do mikrodermabrazji, a także różne kwasy, w tym migdałowy. Stężenia tych substancji są wysokie, a przez to bardzo skuteczne.

Rodzaje kosmetyków Bandi

Bandi Anti Acne serum do twarzy

Firma Bandi swoje kosmetyki dedykuje kobietom, które mają różnego rodzaju problemy z cerą (np. kosmetyki Bandi dostępne tutaj). Są to produkty podzielone na specjalne linie, z których każda jest przeznaczona do rozwiązania innych kłopotów. Osobne są do cery trądzikowej, naczyniowej i podrażnionej, osobne dla skóry przesuszonej, odwodnionej i wiotkiej.

Kosmetyki Bandi, które zawierają retinol, kwas hialuronowy, czy witaminę C, doskonale działają na cerę dojrzałą, niwelują zmarszczki i opóźniają pojawienie się nowych. W ogóle kosmetyki Bandi zawierają kilka linii przeznaczonych dla cer dojrzałych z różnymi problemami.

Firma Bandi nie zapomniała również o włosach i stworzyła serię produktów do ich pielęgnacji. To pierwsze polskie kosmetyki trychologiczne, które poświęcone są problemom włosów i skóry głowy.

Dla kogo Bandi kieruje swoje produkty?

Marka Bandi kosmetyki tworzy z myślą o pielęgnacji indywidualnej, w domowym zaciszu, oraz  z myślą o profesjonalnych zabiegach w gabinetach kosmetycznych. Kosmetyki tej firmy można kupić w dobrych drogeriach, aptekach czy tez w sprzedaży wysyłkowej. Kosmetyki te są przeznaczone zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.