Kosmetyk fake bake 60 minutes dla uzyskania natychmiastowej opalenizny

Produkt do opalania z serii fake bake charakteryzuje się intensywnym działaniem. Już po jednej godzinie widać pierwsze efekty przyciemnionej skóry. Kosmetyk można stosować na całe ciało, również na twarz. Nie powoduje on podrażnienia, gdyż w składzie posiada wyjątkowe składniki. Ten płyn opalający zapewnia trwały kolor. W celu intensyfikacji koloru, produkt można trzymać dłużej na skórze, do maksymalnie 3 godzin.

Produkty do opalania bez parabenów

W składzie produktu fake bake 60 minutes znajdują się składniki opalające, do których zalicza się: dihydroksyaceton oraz erytruloza. W kontakcie ze skórą, składniki się aktywują i nadają jej piękny, brązowo-złoty kolor. Co ważne, kosmetyk pozbawiony jest parabenów, szybko schnie i intensywnie działa. Nie brudzi ubrań, znajduje się w estetycznym i kompaktowym opakowaniu. W zestawie dołączona jest specjalna rękawica, z pomocą której aplikuje się produkt bezpośrednio na skórę.

Bezpieczna opalenizna, która daje efekt skóry muśniętej słońcem

fake bake 60 minutes

W celu aplikacji produktu warto wykonać peeling i następnie trzeba nawilżyć skórę. Po takim przygotowaniu można nałożyć produkt opalający. Całe opakowanie wystarcza na wiele aplikacji, zatem długi czas można cieszyć się muśniętą skórą słońcem. Produkt nie pozostawia tłustej powłoki, w szybkim czasie reaguje ze skórą, delikatnie ją nawilża. Zatem warto pamiętać, że produkt kosmetyczny:

  • przywraca skórze ładny, brązowy odcień,
  • doskonale się rozsmarowuje po ciele,
  • nie pozostawia tłustych plam i smug,
  • jest bardzo wydajny i efektywny w działaniu,
  • nie posiada w swoim składzie parabenów.