Olaplex 0: intensywna kuracja rewitalizująca dla twoich włosów

Osłabienie włosów i wiązań pomiędzy nimi ma miejsce kiedy często poddajemy się zabiegom związanym z upiększaniem i pielęgnacją swoich włosów. Wszelkie modyfikacje przyczyniają się do wprowadzenia czynników mechanicznych i chemicznych. Aby odwrócić niekorzystne zmiany wywołane długotrwałym stosowaniem farbowania, ondulacji czy długotrwałej henny możemy sięgnąć po Olaplex 0.

Jest to produkt, który występuje w formie zabiegu na włosy. Jego działanie rozpoczyna się już po 10 minutach od zastosowania. Ostatecznym efektem jest wzmocnienie struktury włosów i naprawa głębokich zniszczeń. Producent zaleca stosowanie wszystkich kosmetyków z tej serii, aby zwiększyć skuteczność kuracji. Kolejny zabieg powinien zostać przeprowadzony z użyciem Olaplex 3.

Na czym pomaga terapia Olaplex 0?

Olaplex 0 to zabieg przygotowujący do kompleksowej regeneracji włosów. Ma on działanie wzmacniające i chroniące strukturę skóry głowy. Dzięki zastosowaniu systemu Olaplex odbudowywane są wiązania, a całość po przeprowadzeniu zabiegu staje się wzmocniona i znów wygląda w zaskakujący sposób. Zabiegi z użyciem Olaplex 0 swoją skuteczność zawdzięczają występowanie dwóch składników:

  • Bis-Aminopropyl Diglycol Dimaleate.
  • Sok z liści aloesu.

Jak stosować Olaplex 0 dla maksymalnej skuteczności?

Aby mieć pełnię korzyści z zastosowania tego kosmetyku należy stosować się do zaleceń producenta. Produkt należy rozpakować i ostrożnie nałożyć na włosy, które wcześniej zostały umyte. Po 10 minutach środek należy usunąć z włosów poprzez zastosowanie szamponu i nałożenie odżywki. Zaleca się stosować kosmetyki z tej samej serii dla zwiększenia skuteczności zabiegu.