Paznokcie akrylowe – sposób na niesamowity manicure!

Paznokcie akrylowe to świetny sposób na wzmocnienie i przedłużenie płytki paznokcia. Akryl sprawia, że stają się wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Jak wykonać profesjonalny manicure akrylowy? Dowiesz się z naszego artykułu. 

Dobre produkty podstawą udanego manicure!

Do przedłużania paznokci potrzebny jest nie tylko akryl, ale i szereg innych narzędzi takich jak: pilniczek, polerka, radełko czy pędzelek. Wszystko to zawiera neonail duo acrylgel zestaw (https://puderek.com.pl/8147-neonail-duo-acrylgel-zestaw-startowy-formy-akcesoria-gratis.html), który pomoże profesjonalnie przygotować się do zabiegu przedłużania paznokci. To połączenie żelu z akrylem, który jest o wiele szybszy w aplikacji i nie spływa z płytki paznokcia. Nadaje się nie tylko dla profesjonalistów, ale także dla osób zaczynających swoją przygodę ze stylizacją paznokci. 

neonail duo acrylgel zestaw

Jak wygląda proces przedłużania paznokci?

Wiele kobiet marzy o pięknych i długich paznokciach, a podczas wykonywania wielu czynności domowych zdarza się, nadłamać jeden z nich. Sposobem na piękne i długie paznokcie jest przedłużanie ich akrylem lub połączeniem arylu i żelu, tak jak występuje to w neonail duo acrylgel zestaw. Kluczem są dobre produkty. Nakładając preparat na paznokcie, można uniknąć nieprzyjemnego efektu odczuwania ciepła, podczas utwardzania paznokci w lampie LED. Paznokcie wystarczy delikatnie spolerować, podłożyć szablony, nałożyć hard lub bazę, a następnie za pomocą szpatułki należy położyć preparat na 1/3 płytki paznokcia, rozprowadzić w dół i utwardzić w lampie LED przez 60 sekund. Następnie należy opiłować paznokieć do uzyskania pożądanego kształtu.