Kolczyki tunele, jak dobrać rozmiar dla siebie?

Bez wątpienia, jeśli chodzi o kolczyki tunele to nie można zaprzeczyć, że jest to bardzo wyraźna i oryginalna ozdoba. Należy jednak mieć na uwadze, że im większy tunel, tym dłuższy czas rozciągania ucha. Musimy także wiedzieć, że należy być pewnym swojej decyzji, bo możemy już nigdy nie powrócić do poprzedniego stanu, jeśli chodzi o nasze ucho. Warto więc kolczyki tunele zakładać tylko wtedy, kiedy jesteśmy pewni, że tego chcemy. 

Profesjonalna porada w salonie na temat doboru wielkości

Kiedy decydujemy się na kolczyk tunel to należy przede wszystkim dobrać odpowiednio jego wielkość. Rozmiar dobiera się zwracając uwagę nie tylko na upodobania danej osoby, ale także, jeśli chodzi o wielkość płatka ucha. Kiedy nie potrafimy dobrać sobie sami wielkości to kluczem jest udanie się do profesjonalisty, który po wysłuchaniu naszych oczekiwań, a także zwracając uwagę na wielkość płatka ucha, dobierze nam idealny model kolczyka. Jest to kluczowe, abyśmy byli zadowoleni finalnie z efektu. 

Dla kogo kolczyki tunele? 

Kolczyk tunel jest dla osób, które są pewne, że ten rodzaj ozdoby przypadnie im do gustu. Tyczy się to szczególnie ogromnych rozmiarów tuneli, które bardzo często osiągają wielkość nawet kilku centymetrów. W tym przypadku ucho po ściągnięciu ozdoby może już nigdy nie wyglądać tak, jak przed założeniem. Tunele to także doskonała opcja dla indywidualistów i osób, które uwielbiają zwracać na siebie uwagę. Nie można bowiem odmówić tego, że to tunel jest ozdobą, która bardzo szybko zwraca uwagę i przyciąga wzrok innych osób.