Caviar – odrobina luksusu

Skarb morza, dobro natury, rybie złoto – te wszystkie słowa określają kawior. Przez wieki był od dostępny tylko dla najszlachetniejszych i najbogatszych. Był symbolem rosyjskiego luksusu. Teraz każda z nas może się poczuć jak caryca Katarzyna. 

Sekret wiecznego piękna

Ten magiczny podwodny skarb cudownie wpływa nie tylko na nasze wnętrze, ale również na urodę. Zastosowany został m.in. w kosmetykach Caviar oraz wykorzystywany jest w zabiegach kosmetycznych. Kawior ma wiele wartościowych składników. Słynie z właściwości odmładzania i ujędrniania skóry. Posiada wiele cennych witamin: A, B5, B12, D, E oraz aminokwasy i mikroelementy. Niewiele osób wie, że kawior posiada właściwości filtra przeciwsłonecznego. Sprawia, że nasza skóra jest bardziej jędrna, nawilżona i natłuszczona. Wielonienasycone kwasy tłuszczowe działają przeciwnowotworowo. A fosfolipidy łagodzą stany zapalne i podrażnienia, na które jesteśmy narażone. Pomaga wzmocnić płytkę paznokci.

Bardzo korzystnie wpływa nie tylko na skórę, ale także na włosy. Wygładza je i odżywia. Jeśli stosujesz świadomą pielęgnacje, dbasz do PEH włosów to kawior zalicza się do kategorii protein. Pamiętaj jednak o utrzymaniu równowagi, aby Twoje włosy wglądały jak najlepiej. 

Caviar kosmetyki

Postaw na naturę

Zrezygnuj ze stosowania kosmetyków opartych na samych sztucznych składnikach. Kawior jest cudem natury. Jeżeli zauważysz w składzie lub nazwie kosmetyków „caviar” lub „kawior” zatrzymaj się na chwilę i zwróć na nie uwagę bo warto.