Sesderma Zestaw C-VIT, czyli jak dbać o skórę twarzy

Jak dbać o cerę, aby była ona w pełni nawilżona i nie ulegała starzeniu tak szybko, jak to się dzieje zazwyczaj, gdy nie jest wspierana przez zestaw odpowiednich kosmetyków? Oto jest pytanie! Kluczy do rozwiązania tej zagadki jest kilka.

Odpowiednie nawilżenie

Po pierwsze: cera każdego człowieka, bez względu na płeć, wymaga nieustannej pielęgnacji. Dlaczego? Z tego względu, że jest nieustannie narażona na działanie czynników zewnętrznych. Lekki wietrzyk może stanowić ochłodę dla jednej twarzy, inną uczula i podrażnia, dlatego warto znać swój organizm i wiedzieć, jak reagować i zapobiegać takim sytuacjom. Cery nie schowamy (a przynajmniej nie w pełni) pod ubraniem, tak jak możemy to zrobić z innymi częściami ciała, dlatego należy ją chronić w inny sposób.

Po drugie: cera wymaga nawilżenia. Przesuszona łuszczy się i traci swój blask. Po trzecie: cera wymaga wspomagania w postaci witamin. Jędrność, elastyczność, witalność czy po prostu piękna barwa cery zależy przede wszystkim od stosowania kosmetyków do twarzy bogatych w witaminę C. To kwas askorbinowy sprawia, w głównej mierze, że cera wygląda promiennie i wolniej się starzeje. Witamina C zwalcza wolne rodniki, a więc hamuje proces starzenia się skóry twarzy.

Kosmetyków na rynku jest masa. Trudno czasem wybrać odpowiedni. Każdy, kto chciałby zadbać kompleksowo o swoją cerę, powinien zastanowić się nad wyborem produktu Sesderma Zestaw C-VIT. Co w nim znajdziemy? Kosmetyczkę, a w niej nawilżajacy krem do twarzy Sesderma C-VIT oraz serum Sesderma C-VIT Serum. Oba te produkty zadbają o cerę w taki sposób, że stanie się ona piękna, promienna i zdrowa, a terapia naczynkowa przeprowadzona przy użyciu Sesdermy Zestawu C-VIT da niesamowite skutki. Czy warto? Oczywiście!