Szeroki asortyment marki Skincare Revolution

Marka Makeup Revolution słynie ze swoich palet cieni, pudrów, pomadek i innych kosmetyków do makijażu twarzy. Dobrze wykonany make up pozwala poczuć się kobietom pięknymi i bardziej atrakcyjnymi, ale prawdziwe piękno zaczyna się w skórze. Dlatego powstała młodsza siostra marki z linią kosmetyków Skincare Revolution.

Kosmetyki na różne problemy skóry

Serie kosmetyków Skincare Revolution odpowiadają na różne potrzeby skóry i są dedykowane cerom wrażliwym, suchym, trądzikowym, mieszanym, normalnym. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom aktywnym i przemyślanym składom, głównie z uwzględnieniem wegańskich składników, produkty Revolution Skincare dbają o prawidłowe oczyszczenie twarzy z makijażu i zanieczyszczeń, przywracają jej naturalne pH, złuszczają, poprawiają ogólną kondycję, zapewniają odpowiedni poziom nawilżenia, działają przeciwzapalnie oraz przeciwstarzeniowo.

Pielęgnacja skóry w kilku krokach

Kosmetyki Revolution Skincare dbają o cerę w sposób kompleksowy. W ofercie znajdują się produkty do zmycia makijażu, takie jak rewolucyjne kremy do demakijażu i żele oczyszczające. Peelingi kwasowe o różnym stężeniu substancji aktywnych zapewnią gładką skórę, przygotowując ją na wchłanianie kolejnych drogocennych składników ukrytych w serach, kremach i maskach. Z marką Skincare Revolution zadba się o pielęgnację skóry twarzy, okolic oczu oraz ust, dzięki maseczkom nocnym, które pozostawią usta nawilżone, gładkie i jędrne. Działanie kosmetyków można wzmocnić za pomocą masażerów z kamienia, które polepszą ukrwienie, zniwelują obrzęki i poprawią napięcie skóry.