Kosmetyki na zmarszczki – nie tylko krem

Dla większości osób kremy na zmarszczki to produkty pierwszego wyboru kiedy na twarzy pojawiają się oznaki starzenia czy też przekracza się pewną granicę wieku. Jednocześnie niektórzy uważają, że kremy mają bardzo ograniczone działanie. Być może jest to prawda, ale kto powiedział, że nie można wesprzeć ich działania poprzez stosowanie innych kosmetyków, działających silniej niż kremy?

Sera i eliksiry

Wielu producentów kosmetyków, chcąc zapewnić swym odbiorcom realne odmłodzenie skóry i przedłużenie sytuacji, w której jest napięta i elastyczna, wypuszcza na rynek silnie skoncentrowane produkty. Sera czy eliksiry często oznaczają to samo – są to preparaty w niewielkich buteleczkach, co jest konsekwencją dużego stężenia składników aktywnych, nierzadko z aplikatorem w postaci wygodnej pipety, co pozwala dozować je w minimalnych ilościach. Takie produkty wyglądają też bardzo profesjonalnie, kojarząc się z precyzyjnie dozowanymi lekami, co też ma znaczenie, gdyż, nie da się ukryć, mocno działa na wyobraźnię. Takie produkty jednak faktycznie wyróżniają się dużą skutecznością. Można tu wymienić na przykład oferowany przez markę Hagi eliksir do twarzy wykonany na bazie naturalnych składników, który ma dużą zawartość odmładzającego kwasu hialuronowego. Zobacz: https://sklep.bellita.waw.pl/pl/p/Hagi-Naturalny-Eliksir-Do-Twarzy-Anti-Aging-30ml/1816

Ciekawą i ważną cechą tych produktów jest fakt, że wcale nie mają one za zadanie zastąpić kremu, a wręcz przeciwnie – wspierają jego zadanie, gdyż oba te kosmetyki należy stosować razem. Gwarantuje to znacznie silniejszy, wyraźny efekt odmłodzenia.