Jak pozbyć się zbędnego owłosienia?

Usuwanie nadmiernego owłosienia nigdy nie było przyjemnością. Wykorzystanie wosku daje dobre efekty, które pozwalają na cieszenie się gładką skórą nawet do miesiąca czasu. Jakie zalety ma depilacja lycon? 

Jak wydepilować małe i większe partie ciała

Depilacja lycon Warszawa również jest depilacją woskiem. Warto jednak wiedzieć, że do depilacji zostają wykorzystane aromatyczne żywice oraz wosk pszczeli. Jest to naturalny składnik, który sprawia, że depilacja woskiem nabiera innego wymiaru. Dlaczego? 

Do depilacji lycon jest wykorzystywanych kilka rodzajów wosku. Hot wax jest zabiegiem przeprowadzonym bezpsakowo. Jest to zabieg polecany na wrażliwe partie skóry, takie jak twarz, bikini czy pachy. 

Jest to wosk przeznaczony do depilacji bardzo krótkiego owłosienia. Hot wax jest w stanie usunąć włoski, które mają 2 – 3 mm. 

Strip wax jest kremowym, aromatycznym woskiem, który nanoszony jest na większe partie ciała. Idealnie sprawdza się w depilacji rąk, nóg, pleców czy brzucha. Włoski powinny mieć długość około 0.5 mm. 

Jak wygląda zabieg? 

Podczas depilacji lycon w Warszawie przy pomocy pasków ciało przemywane jest płynem antyseptycznym. W trakcie depilacji woskiem hot wax ciało pokrywa się olejkiem. Po nałożeniu wosku należy odczekać dłuższa chwilę, a następnie zrywa się go wraz z włoskami. 

Zaletą depilacji lycon jest brak podrażnień skóry, który występuje w trakcie tradycyjnej depilacji. Depilacja lycon jest przeprowadzana w temperaturze, która sprawia, że zabieg nie jest uciążliwy, a część klientek uważa go za przyjemny. Skóra nie jest podrażniona i zaczerwieniona.