Paznokcie jak śliwki i maliny

Paznokcie pachnące śliwkami, malinami czy wiśnią – ładny kolor przywołuje przyjemne skojarzenia, smakuje latem i świeżością. Tropikalne motywy, ręcznie malowane ananasy, parasolki, kwiaty, a zimą świąteczne gwiazdki. Pomysły na paznokcie są czasem niewiarygodne, a niektóre to prawdziwe małe dzieła sztuki. 

Perfekcjonista w każdym calu

Ręcznie malowane paznokcie wymagają niezwykłej precyzji i dokładności. Taki manicure warszawa to lekcja cierpliwości dla klientki, ponieważ zależnie od wzoru, może to trwać całkiem sporo czasu. Jednak chwile spędzone w gabinecie kosmetycznym większość kobiet traktuje nie jako konieczność, ale formę wyjątkowego relaksu. Ręcznie malowane wzory z powodzeniem można zastąpić gotowymi wzorkami, które również wyglądają pomysłowo i ciekawie. Wszystko zależy od unikalnego połączenia kolorów, motywów i technik. Latem manicure warszawa przywołuje skojarzenia z kwiatami czy owocami, zimą paznokcie zdobi się nawet kryształkami Swarovskiego. 

Klasyka sprawdzi się zawsze

Klasyczne czerwone czy różowe paznokcie przeznaczone są dla kobiet w każdym wieku i sprawdzą się na każdą okazję. Można poeksperymentować z odcieniami, nawet na jednej ręce. Nie wszystkie różowe paznokcie muszą być w tym samym odcieniu. Z urlopowym manicure’em warto też nieco zaszaleć, bo bywa, że to jedyny czas, kiedy możemy sobie na to pozwolić. Na co dzień do pracy zdecydowanie wybiera się znacznie bardziej stonowane odcienie oraz techniki typu french czy ombre w delikatnych pastelowych i beżowych kolorach.