Szampon Authentic Beauty Concept dla wymagających kobiet

Authentic Beauty Concept https://sklep.bellita.waw.pl/authentic-beauty-concept to rzetelna i godna polecenia marka, która może pochwalić się wieloma fantastycznymi szamponami, dla różnych typów włosów. Niniejszy artykuł to doskonały wybór dla tych osób, które poszukują naturalnego szamponu, ale nie mają zielonego pojęcia, na które preparaty warto postawić.

Jaki szampon do włosów farbowanych?

Do włosów farbowanych najlepszym wyborem jest rewelacyjny szampon Authentic Beauty Concept GLOW, który w swoim składzie nie zawiera siarczanowych substancji, silikonów i parabenów. Szampony GLOW charakteryzują się delikatnie perłową konsystencją, która doskonale podkreśla intensywność koloru oraz połysk włosów. Na szczególną uwagę zasługuje także niesamowity zapach daktyli i cynamonu. Szampon GLOW jest dobrym wyborem nie tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn.

Naturalne szampony nawilżające

Authentic Beauty Concept HYDRATE to naturalny szampon dla kobiet, które chcą nawilżyć suche i kręcone włosy. Dzięki magicznej konsystencji nawet bardzo zniszczone włosy, mogą odzyskać swoją naturalną elastyczność i sprężystość. Szampon HYDRATE w swoim składzie zawiera magiczny owoc mango, który może pochwalić się rewelacyjnymi właściwościami antyoksydacyjnymi, oczyszczającymi i kojącymi. Specjalna struktura z mango i bazylii doskonale regeneruje oraz rewitalizuje włosy. Szampon Authentic Beauty Concept HYDRATE jest doskonałym wyborem dla tych kobiet, które poszukują ciekawej alternatywy dla odżywek.