Żele do paznokci – tworzywo na usługach kobiet

W kosmetyce bardzo popularne stało się przedłużanie naszych paznokci. Wykonany w prawidłowy sposób manicure czy pedicure wspaniale prezentuje się w każdej sytuacji. Do przedłużenia paznokci niezbędne stało się wykorzystanie żelu budującego.

Wytrzymały żel do paznokci ibd

Ibd żel to żel budujący, który służy do przedłużania paznokci. Obecnie można wykorzystywać go na samym szablonie lub też na tipsach. Jego popularność wśród klientek w dalszym ciągu wzrasta. Powodów jest z pewnością kilka. Przede wszystkim:

  • żel jest niezwykle trwały, co sprawia, że manicure można nosić bardzo długo,
  • produkt jest bezzapachowy,
  • żel jest przezroczysty, zatem nie prześwituje pod warstwą nałożonego lakieru do paznokci,
  • nie odpryskuje, dzięki czemu paznokcie zawsze wyglądają schludnie.

Obecnie żel ten można zakupić tak naprawdę w każdej drogerii, czy to internetowej czy stacjonarnej. Jego ceny zależne są od sklepu, w jakim planujemy zakup, jednak niekiedy można dostać go w promocyjnej cenie.

Żel ibd opinie zadowolonych klientek

Panie zgodnie potwierdzają, że żel ibd to jeden z najlepszych produktów, jakie stosowane są do przedłużania paznokci. Produkt doskonale się rozprowadza na płytce paznokcia. Jego aplikacja jest niezwykle prosta, bowiem wystarczy nanieść na płytkę cienką warstwę żelu, a następnie utwardzać go przez około 3 minuty w lampie przeznaczonej do lakierów hybrydowych. Klientki zgodnie stwierdzają, że żel nie żółknie, nie odpryskuje. Nadaje się również do nauki wykonywania paznokci w domowym zaciszu.

Chcesz cieszyć się pięknymi paznokciami? Nic prostszego! Wystarczy, że na Twoje paznokcie zostanie nałożony żel ibd, który dokładnie przedłuży płytkę oraz nada kształt całemu paznokciowi. Cieszmy się zatem wyglądem naszych pięknych dłoni, które przyozdobione są perfekcyjnie wykonanym manicure.