Wspomaganie skóry dziecka od pierwszych dni

Kosmetyki Mustela https://www.aptekagalen.pl/mustela są tworzone nieprzerwanie od 1950 roku, a wśród produktów tej marki wskazać można całą gamę wysokiej jakości wyrobów dla mam i dzieci. Wiele z nich zostało przebadanych dermatologicznie tak, aby mogły być stosowane już od pierwszych dni życia. Dlaczego warto je wypróbować?

Proste składy bez zbędnej chemii

W kosmetykach Musteli na próżno można szukać silnych substancji chemicznych. Osoby odpowiedzialne za komponowanie składów zdają sobie sprawę, że skóra najmłodszych dzieci wymaga szczególnej uwagi: jest nie tylko znacznie cieńsza od skóry osoby dorosłej, ale również wykazuje dużo niższą odporność na alergeny.

Dlatego też firma dokłada wszelkich starań, by komponowane wyroby były możliwie najbardziej naturalne, a także hipoalergiczne. Dostępne są między innymi linie kosmetyków bez parabenów, ftalanów czy dodatku alkoholu. Dzięki temu można mieć pewność, że delikatna skóra malucha jest odpowiednio chroniona.

Współpraca ze specjalistami

Aby mieć pewność, że składy komponowanych kosmetyków rzeczywiście odpowiadają najnowszemu stanowi wiedzy, marka nieustannie współpracuje z wszelkiej maści specjalistami. Dzięki temu, produkty są nie tylko innowacyjne, ale również profesjonalne.

Wiele wyrobów jest przeznaczonych również dla mam. Mustela oferuje między innymi świetnej jakości produkty, które pomagają w walce z rozstępami. Dzięki dobrej jakości składom, kremy mogą być stosowane nie tylko po ciąży, ale również w czasie jej trwania i są w pełni bezpieczne zarówno dla mamy, jak i dziecka.