Rodzaje akcesoriów do sztucznych rzęs

Sztuczne rzęsy to produkt, który każda kobieta może założyć w takim miejscu jak salon kosmetyczny. W przypadku posiadania krótkich i cienkich rzęs można je w optyczny sposób powiększyć właśnie dzięki wykorzystaniu sztucznych rzęs.

Akcesoria do rzęs

Nakładanie takiego produktu jak sztuczne rzęsy wymaga wykorzystania pewnego rodzaju produktów takich jak akcesoria do rzes. Wśród nich można w szczególności wymienić:

  • kleje do rzęs,
  • aplikatory do rzęs,
  • zmywacze,
  • pęsety.

Jednym z najbardziej znanych i renomowanych producentów różnego rodzaju akcesoriów do rzęs jest marka Ardell – sprawdź w DarmarSklep. Akcesoria do rzęs Ardell obejmują zarówno modele sztucznych rzęs na pasku, jak i sztuczne kępki. Wszystkie wyroby oferowane przez firmę charakteryzują się spełnieniem najwyższych norm jakościowych. Rzęsy są trwałe oraz wygodne podczas użytkowania, dlatego stosunkowo długo się utrzymują. Dzięki nim oprawa oczu jest w wyjątkowy sposób podkreślona.

Zakładanie rzęs

Podczas zakładania sztucznych rzęs i po ich założeniu należy kierować się pewnymi uniwersalnymi zasadami, dzięki którym proces ten będzie przebiegał w pełni bezpiecznie, a także skutecznie. Bezpośrednio po aplikacji rzęs nie powinno się ich dotykać, ponieważ klei nie zdążył dobrze wyschnąć. Należy także unikać wilgoci oraz za wysokich temperatur. Może to spowodować, że rzęsy zaczną się odklejać. Dlatego nie polecane jest chodzenie na saunę, basen, a także branie zbyt ciepłych kąpieli w wannie. Do sztucznych rzęs nie poleca się również używania niektórych akcesoriów, a wśród nich można przede wszystkim wymienić zalotkę. Warto także zwrócić uwagę na skład kosmetyków, które są stosowane do oczu i w okolice oczu. Gdy posiada się sztuczne rzęsy warto zrezygnować w tej okolicy z płynów do demakijażu, a także różnorodnych produktów na bazie tłuszczu.