Odpowiedź na potrzeby włosów zniszczonych: Kevin Murphy Restore

Kevin Murphy od lat tworzy wysokiej klasy produkty oparte na działaniu natury, aby wspomóc uzyskanie idealnego stanu włosów. Dzięki dopasowanym do siebie składnikom produkty działają idealnie na wszystkie rodzaje kosmyków. Co charakteryzuje Kevin Murphy Restore?

Produkt idealny dla włosów zniszczonych

Unikalne wyciągi roślinne (między innymi enzymy ananasa oraz papai) wspierają w procesie poprawy stanu włosów. Kosmetyk może być bezpiecznie stosowany do wszystkich rodzajów kosmyków, ale jest szczególnie polecany do tych bardzo zniszczonych ciągłą stylizacją, nieodpowiednią pielęgnacją lub długotrwałym rozjaśnianiem. Pomaga w znacznym stopniu poprawić stan włosów, które wyglądają niekorzystnie, puszą się i nie pozwalają odpowiednio ułożyć.

Dzięki uniwersalności produkt zastępuje nie tylko odżywkę, ale również szampon. Jego stosowanie jest niezwykle proste, a efekty pojawiają się już po pierwszym użyciu.

Jak stosować?

Kevin Murphy Restore nakłada się na włosy zamiast odżywki oraz szamponu, jeden do dwóch razy w tygodniu (w zależności od tego, jak często są myte). Dzięki temu wizualny stan kosmyków bardzo się poprawia, a całość jest idealnie odżywiona.

W połączeniu z innymi preparatami marki Kevin Murphy, możliwe jest uzyskanie optymalnego efektu odżywionych i wzmocnionych włosów. Na szczęście, teraz ścięcie kosmyków nie jest już jedynym rozwiązaniem w przypadku dużych zniszczeń w strukturze.