Czym wyróżnia się termiczny lakier hybrydowy?

Na rynku kosmetycznym coraz większą popularność zdobywa termiczny lakier hybrydowy, dlatego też nie można przejść obok niego obojętnie. Mowa tutaj o niesamowitym lakierze, który pod wpływem temperatury samodzielnie zmienia swój kolor.

Co warto wiedzieć?

Przy niskich temperaturach termiczne lakiery do hybryd ciemnieją, a przy wysokiej temperaturze kolor jest rozjaśniany. W dużej mierze to właśnie dzięki termicznemu lakierowi hybrydowemu można uzyskać podobny efekt do manicure francuskiego. Wynika to oczywiście z tego, że brzeg wolny paznokci ma najczęściej nieco niższą temperaturę niż sama płytka paznokci. Charakterystyczne przejścia kolorystyczne prezentują się naprawdę bardzo okazale, dlatego też warto chociaż raz wypróbować termiczny lakier hybrydowy.

Cenne wskazówki?

Bardzo ciekawy efekt można uzyskać, gdy postawić się na lakiery do hybryd termicznych w dwóch kontrastujących ze sobą kolorach. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie czerwony i biały lakier. Pamiętać należy także o tym, że ten sam lakier hybrydowy na różnych dłoniach może prezentować się zupełnie inaczej.

Lakier hybrydowy 3w1

Ciekawą propozycją mogą okazać się również lakiery do hybryd 3w1. Do wykonania tego lakieru potrzebna będzie baza UV, lakier i top coat. Na zmatowioną płytkę nakłada się bazę UV, która jest następie dokładnie utwardzana w świetle lampy UV. Po tej czynności można zaaplikować lakier hybrydowy, który również należy utwardzić pod lampą. Na samym końcu wystarczy nałożyć specjalną warstwę nabłyszczającą.