The Ordinary – krem nawilżający na każdą okazję

Każda z nas chce ładnie wyglądać i jak najdłużej zachować młodą cerę twarzy. Wbrew pozorom nie jest to takie łatwe, ponieważ wymaga systematyczności i trochę wiedzy z kosmetologii.

ha-krem-nawilzajacy-z-kwasem-hialuronowym

Skóra potrzebuje wody

Panuje przekonanie, że tylko cera sucha potrzebuje intensywnego nawilżania. Nic bardziej błędnego, każdy rodzaj cery wymaga nawilżania, ale w różnym stopniu. Utrata wody powoduje, że skóra przestaje być jędrna, staje się wiotka, traci koloryt, pojawiają się zmarszczki. Wraz z utratą wody zmniejsza się także zawartość składników odżywczych. Dobrze dobrane kremy do pielęgnacji twarzy pozwalają na pozbycie się kłopotów, ale przede wszystkim spowalniają efekty starzenia się skóry na twarzy. Warunkiem jest jednak systematyczna pielęgnacja rozpoczęta po 25 roku życia.

Ordinary krem – naturalny skład

Krem Ordinary z kwasem hialuronowym, podobnie jak wszystkie kosmetyki tej marki, w swoim składzie zawiera tylko składniki naturalnie występujące w tkance skórnej. To przede wszystkim 11 aminokwasów, 2 kwasy (hialuronowy i piroglutaminowy) oraz mocznik. Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego, alkoholu, siarczanów, olejów mineralnych oraz parabenów. Krem jest wegański i może być stosowany przez osoby, które przyjęły taką filozofię życia.

Krem The Ordinary – właściwości

Ordinary krem jest kosmetykiem silnie nawilżającym przeznaczonym do każdego rodzaju cery. Skład kremu sprawia, że skóra zostaje także odpowiednio odżywiona. Krem przeznaczony jest do każdego rodzaju cery i można stosować go zarówno na dzień, jak i na noc. Dzięki temu jest kremem o uniwersalnym zastosowaniu.

Krem The Ordinary nie tylko nawilża skórę, ale chroni ją przed nadmierną jej utratą. Dzięki temu skóra zachowuje swoją sprężystość i koloryt. Krem Ordinary dzięki zawartości mocznika zmiękcza i wygładza skórę, zwłaszcza w nocy kiedy skóra się regeneruje.