Hair Medic – na wypadanie włosów

Szampony oraz Hair Medic tonik powstały w latach 90-tych XX wieku w Korei Południowej jako rozwiązanie tamtejszego problemu z wypadaniem u ogółu społeczeństwa i znalazły zwolenników na całym świecie.

Dlaczego kosmetyki Hair Medic działają?

Dzieje się tak za sprawa innowacyjnej technologii, którą wynalazł doktor Park – twórca marki. Przy pomocy nano-ekstrakcji uzyskuje się ze składników preparatów cząsteczki nanometryczne, które są dużo mniejsze niż standardowe cząsteczki znajdujące się w preparatach kosmetycznych, pozyskiwanych za pomocą innych procesów.

Cząsteczki nanometryczne przemieszczają się dużo szybciej i dużo głębiej, tym samym docierając wgłąb mieszków włosowych i odżywiając je na poziomie porównywalnym z mezoterapią – tyle, że bez zastosowania igieł do wstrzykiwania preparatu.

Kosmetyki powstają na bazie najwyższej jakości naturalnych składników, między innymi alg, korzeni, kory oraz liści roślinnych, które są bogatym źródłem składników odżywczych i doskonale wzmacniają skórę głowy, pomagając zatrzymać wypadanie włosów.

Kto może stosować kosmetyki tej firmy?

Brak jest ograniczeń co do ich stosowania, jako że są to kosmetyki w pełni naturalne. Stąd też mogą być stosowane nawet w profilaktyce wypadania włosów, u osób, u których problem ten nie jest nasilony, w celu wzmocnienia skóry głowy oraz mieszków włosowych.

Szczególnie polecane są osobom borykających się z łysieniem, bez względu na jego podłoże.