Czy depilacja laserowa jest tylko dla kobiet?

Depilacja laserowa w Warszawie w placówkach jak EasyWaxing, które specjalizują się w medycynie estetycznej, to prawdziwa gratka dla tych, którzy mają dość uporczywego owłosienia. Jest to zabieg praktycznie bezbolesny, który przebiega w komfortowych warunkach. Seria składa się zwykle z 3-6 zabiegów, dzięki którym w niemal stu procentach wyeliminujemy niechciane włoski z wybranego obszaru twarzy lub ciała. Na depilację laserową częściej decydują się kobiety, jednak może być ona również przeprowadzana u mężczyzn. 

Konsultacja przed zabiegiem

Panowie również mogą pozwolić sobie na depilację laserową w Warszawie. Jest to znakomita propozycja dla mężczyzn, którzy chcą pozbyć się włosów z kłopotliwych partii ciała np. pleców, dłoni, karku. Dużym zainteresowaniem cieszy się także depilacja klatki piersiowej, czy też okolic intymnych. Możliwości jest wiele, a więc wszystko uzależnione jest od indywidualnych potrzeb.

Pierwszym krokiem jest zapianie się na konsultację. Podczas rozmowy z doświadczonym ekspertem możemy właściwie określić nasze wymagania. Wywiad jest również niezbędny po to, aby wykluczyć wszelkie przeciwwskazania.

Liczba niezbędnych zabiegów

Depilacja laserowa może zostać przeprowadzona w przypadku, gdy mamy do czynienia z ciemnym owłosieniem. Zabieg nie jest wykonywany, jeśli włoski są zbyt jasne np. blond, rude, siwe. Wynika to z faktu, że pozostają one niewidoczne dla lasera.

Mężczyźni często posiadają o wiele mocniejsze owłosienie, a więc liczba zabiegów może być większa, niż w przypadku kobiet. Zazwyczaj można to określić już podczas konsultacji.