Główne właściwości produktu Nanoplex

Nanoplex to kompletna kuracja dla włosów, składająca się z dwóch produktów o odmiennym działaniu. Stosuje się je przed i po farbowaniu, aby zminimalizować efekty uboczne wykonanych zabiegów stylizacyjnych. Na ich działanie spory wpływ ma specjalnie stworzony skład. To on wykazuje się kilkoma wartymi uwagi właściwościami.

Efekt wzmocnienia

Specjalistyczna kuracja ma być ratunkiem dla włosów, które źle znoszą zabiegi koloryzacji. Wzmacnia ona połączenia występujące między mostkami siarczkowymi, podwyższając tym samym ilość połączeń keratynowych. Dzięki temu nałożenie na włosy farby składającej się z chemicznych substancji nie skutkuje uszkodzeniem struktury kosmyków. Końcówki się je rozdwajają, a włosy wyglądają na zdrowsze i gładsze.

Dodatkowa ochrona włosów

Większość farb występujących w zwykłych drogeriach i sklepach kosmetycznych zawiera sporą ilość chemicznych dodatków – sztucznych barwników, substancji konserwujących oraz aromatów. Kuracja Nanoplex ma tworzyć barierę ochronną na całych włosach. Ma zapobiegać uszkodzeniom wywoływanym przez chemiczne dodatki i wspierać naturalne procesy odbudowy włosa.

 

Zastosowanie

Kurację Nanoplex najlepiej stosować podczas farbowania. Produkt nr 1 należy zmieszać z farbą, nałożyć całą mieszankę na włosy i zmyć po upływie czasu podanego na opakowaniu. Produkt nr 2 zaleca się stosować w połączeniu z odżywką. Kurację można przeprowadzać samodzielnie w domowych warunkach.